Montaż

ul.Kolejowa 12B/1, Białystok

Nasze studio co miesiąc realizuje wiele realizacji. Nasze montaże odbywają się w większości w Białymstoku i okolicach ale posiadamy również realizacje w Warszawie i innych lokalizacjach. Decydując się na usługę montażu otrzymujecie Państwo preferencyjną stawkę VAT w wysokości 8%. Dodatkowo na usługę montażu otrzymujecie Państwo 2 lata gwarancji. 

Wszystkie kroki do montażu podłogi:

1. Wybór podłogi w oparciu o wzorniki, plansze i doradztwo naszej ekipy.
2. Umówienie się na pomiary z natury. Ich koszt to 150 zł brutto. W momencie zakupu podłogi jest odliczany od całkowitej ceny usługi.
3. Nasz montażysta sprawdza jakość podłoża, mierzy wilgotność i mierzy Państwa pomieszczenia i na podstawie tych pomiarów przygotowujemy szczegółowy kosztorys prac.
4. Po akceptacji przez Państwa kosztorysu umawiamy się na podpisanie umowy na montaż podłogi i zostaje wystawiona faktura zaliczkowa na poczet rozpoczęcia zamówień. Ustalamy wstępny okres rozpoczęcia i zakończenia prac.
5. W zależności od producenta czas oczekiwania na dostarczenie podłogi wynosi od 3 dni roboczych do 6-7 tygodni w przypadku niektórych podłóg drewnianych. 
6. Przyjmujemy Państwa podłogę na magazyn i potwierdzamy termin rozpoczęcia prac montażowych. Jeśli termin montażu może ulec zmianie ze względu na inne prace budowlane lub opóźnienie producenta informujemy się wzajemnie. 
7. Nasz wykonawca 2-3 dni przed montażem zawozi podłogę na miejsce inwestycji.
8. Montażysta przystępuje do montażu podłogi. Po zakończeniu prac podpisuje z Państwem protokół odbioru podłogi.
9. Montaż listew następuje w innym terminie. Zazwyczaj po tym jak zamontujecie Państwo swoje drzwi i wszystkie zabudowy. 

Usługi, które świadczymy:

1. Montaż paneli laminowanych, paneli winylowych, wykładzin, parkietów i podłóg drewnianych
2. Przygotowanie posadzki: naprawa wylewki, wyrównanie wylewki, szlifowanie i czyszczenie wylewki, spinanie pęknięć dylatacyjnych, gruntowanie, odcinanie wilgoci, wylewanie masy samopoziomującej
3. Pielęgnacja i renowacja podłóg drewnianych i winylowych
4. Montaż listew przypodłogowych
5. Wykonywanie pomiarów posadzki jastrychowej metodą karbidową i metodą pull-off

© 2020 DESKOTEKA Studio Podłóg - Białystok | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności

15-701 Białystok
ul. Kolejowa 12B/1

biuro@deskoteka.pl

Kontakt

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 10:00 - 18:00

sobota  09:00 - 14:00