1. Montaż paneli laminowanych, paneli winylowych, wykładzin, parkietów i podłóg drewnianych

2. Przygotowanie posadzki: naprawa wylewki, wyrównanie wylewki, szlifowanie i czyszczenie wylewki, spinanie pęknięć dylatacyjnych, gruntowanie, odcinanie wilgoci, wylewanie masy samopoziomującej

3. Pielęgnacja i renowacja podłóg drewnianych i winylowych

4. Montaż listew przypodłogowych

5. Wykonywanie pomiarów posadzki jastrychowej metodą karbidową i metodą pull-off


Usługi, które świadczymy:

1. Wybór podłogi w oparciu o wzorniki, plansze i doradztwo naszej ekipy.

2. Umówienie się na pomiary z natury. Ich koszt to 150 zł brutto. W momencie zakupu podłogi jest odliczany od całkowitej ceny usługi.

3. Nasz montażysta sprawdza jakość podłoża i wilgotność, a także mierzy Państwa pomieszczenia i na podstawie tych pomiarów przygotowujemy szczegółowy kosztorys prac.

4. Po akceptacji przez Państwa kosztorysu umawiamy się na podpisanie umowy na montaż podłogi i zostaje wystawiona faktura zaliczkowa na poczet rozpoczęcia zamówień. Ustalamy wstępny okres rozpoczęcia i zakończenia prac.

5. W zależności od producenta czas oczekiwania na dostarczenie podłogi wynosi od 3 dni roboczych do 10-12 tygodni w przypadku niektórych podłóg drewnianych. 

6. Przyjmujemy Państwa podłogę na magazyn i potwierdzamy termin rozpoczęcia prac montażowych. Jeśli termin montażu może ulec zmianie ze względu na inne prace budowlane lub opóźnienie producenta informujemy się wzajemnie. 

7. Nasz wykonawca 2-3 dni przed montażem zawozi podłogę na miejsce inwestycji.

8. Montażysta przystępuje do montażu podłogi. Po zakończeniu prac podpisuje z Państwem protokół odbioru podłogi.

9. Montaż listew następuje w innym terminie. Zazwyczaj po tym jak zamontujecie Państwo swoje drzwi i wszystkie zabudowy. 

Wszystkie kroki do montażu podłogi:

Nasze studio co miesiąc realizuje wiele realizacji. Nasze montaże odbywają się w większości w Białymstoku i okolicach ale posiadamy również realizacje w Warszawie i innych lokalizacjach. Decydując się na usługę montażu otrzymujecie Państwo preferencyjną stawkę VAT w wysokości 8%. Dodatkowo na usługę montażu otrzymujecie Państwo 2 lata gwarancji. 

Al. Solidarności 11/U2, Białystok

Montaż

poniedziałek-piątek 10:00-18:00

sobota  09:00-15:00

Godziny otwarcia

Kontakt

biuro@deskoteka.pl

15-751 Białystok
Al. Solidarności 11/U2
woj. podlaskie

© 2023 DESKOTEKA | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności