© 2022 DESKOTEKA | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności

15-751 Białystok
Al. Solidarności 11/U2
woj. podlaskie

NIP: 5423355552

biuro@deskoteka.pl

Kontakt

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 10:00-18:00

sobota  09:00-15:00

Kreatywne ściany JOKA

Al. Solidarności 11/U2, Białystok

Panele akustyczne PAROAKUSTIK to estetyczny i dostępny sposób na redukcję hałasu w domu i biurze, a także w miejscach publicznych: szkole, przedszkolu, kawiarni. Wyciszone, przytulne i ciepłe wnętrze, designerski element dekoracyjny i nietuzinkowy sposób wyeksponowania naturalnego piękna drewna.

 

Sposób montażu: Łatwy do montażu dzięki konstrukcji nośnej, nadaje się zarówno do realizacji w dużych obiektach jak i do akustycznego doposażania małych pomieszczeń.

Ogólne: Jest to optymalne rozwiązanie w zakresie efektywnego pochłaniania dźwięku, a także redukcji pogłosu w pomieszczeniu.

Wymiary: panele o wymiarach: 2400 x 600 x 20 mm

Wykończenie: panele posiadają wyraźną strukturę drewna z sękami i pęknięciami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panele dekoracyjne Paro Wandpannel sprawdzą się doskonale zarówno na ścianie w kuchni, salonie czy wnętrzach użyteczności publicznej. Panele drewniane ścienne efektownie kontrastują
z materiałami takimi jak beton, cegła czy z elementami metalowymi, przy czym dodatkowo ocieplają aranżację wnętrza. Dekoracyjne fornirowane panele ścienne odnajdą się zarówno w kompozycjach nowoczesnych, jak i tych inspirowanych rodzimym stylem rustykalnym.

 

Montaż: panele kleimy do ściany za pomoca kleju montażowego

Wymiary (wys x szer x gr): 800 x 145 x 3 mm

Wykończenie: panele posiadają wyraźną strukturę drewna z sękami i pęknięciami

Kolorystyka: dąb naturalny, dąb brązowy, dąb szary, dąb wędzony, sosna

Panele ścienne Paro wykonane są z prawdziwego drewna i łączą rustykalny wygląd z naturalnym pięknem, które może zaoferować tylko czas i siła natury. Dzięki szerokiej gamie kolorów w drewnie dębowym i świerkowym panel ścienny Paro są nowym i innowacyjnym rozwiązaniem podczas projektowania wnętrz z nieskończonymi możliwościami.

 

Wymiary: 550 x 360 mm, grubość okładziny: od 5 do 25 mm łącznie z podkładem

Wykończenie: surowe do dalszej indywidualnej obróbki lub wstępnie olejowane

Nośnikiem paneli ripple jest płyta hdf, panel obustronnie obłożony jest blachą aluminiową, od strony frontowej blacha jest ukształtowana na wzór fali.  Panele te doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Dzięki aluminiowej powłoce będą stanowiły wyjątkowy element dekoracyjny we wnętrzu. Przy użyciu ich w aranżacjach należy pamiętać, że panele posiadają widoczne krawędzie które pokazują w przekroju budowę materiału, jak również na połączonych ze sobą modułach nie ma ciągłości przejścia wzoru fali.

 

Wymiary (wys x szer x gr): 2400 x 1200 x 9-14 mm tolerancja wymiarowa dot. szer. i wys. – 20 mm

Kolorystyka: złoto, srebro, miedź

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HYDROPRINT I HYDRO WALL

Wodoodporna okładzina ścienna do zastosowaniaw pomieszczeniach suchych jak i narażonych na kontakt z wodą. Panele łączone są ze sobą na pióro wpust po długości elementu. Łatwy i szybki montaż paneli to dodatkowy atut, idealny do szybkiej renowacji jak i nowo projektowanej przestrzeni. Odporna powierzchnia, szeroka gama wzorów do różnie ukierunkowanych stylistycznie wnętrz jak i lekkość materiału to zalety, które znajdą swoich zwolenników w każdym projekcie.

 

Montaż: panele przymocowujemy do ścian za pomocą kleju montażowego
Wymiary (wys x szer x gr): 2600 x 935 x 5 mm

VARIANO WALL 

Variano to beton architektoniczny rozwijany z rolki przeznaczony naścianę. Dzięki zawartości opiłków żelaza, które naturalnie ulegają procesowi rdzewienia uzyskasz wyjątkowy efekt w swoim wnętrzu! Dostępny w różnych dekorach na podkładzie mineralnym, przeznaczony do klejenia na równych powierzchniach.

 

Montaż: panele przymocowujemy do ścian za pomocą kleju montażowego
Wymiary (wys x szer x gr): 2600 x 935 x 5 mm