Strefa architekta

ul.Kolejowa 12B/1, Białystok

Planując rozkład naszego studia podłóg nie zapomnieliśmy o potrzebach architektów i projektantów wnętrz. Z myślą o nich stworzyliśmy "wzorcownię", czyli miejsce, w którym mamy duży stół o wym. 2x3 m, a nad nim wisi profesjonalnie oświetlenie LED z możliwością doboru koloru w technologi RGB i zróżnicowaną tonacją bieli - zimne, neutralne i ciepłe światło. To daje możliwość pokazania swojemu klientowi, jak pracuje dany dekor drewna czy też innej podłogi pod wpływem zmiany oświetlenia w pomieszczeniu. Co ważne na regałach zgromadziliśmy mnóstwo wzorników ręcznych i próbek do wypożyczenia na czas wizyty u inwestora. Jesteśmy przygotowani na profesjonalną współpracę opartą o umowę, która upoważnia do dodatkowych korzyści: szkolenia, wejściówki na imprezy branżowe, pokazy, próbki produktów itp. Często nasz stół służy jako miejsce poszukiwania inspiracji i dopasowywania równych dekorów. Posiadamy wzorniki blatów kuchennych czy też farb, przez co można pokazać klientowi połączenie tych kilku wyborów. 

Metoda tradycyjna - wyższa szkoła jazdy!

Kiedyś bardzo popularna i znana metoda wybarwiania podłogi drewnianej, ze względu na ubogą ofertę producentów i małą ilość dekorów. Dziś trochę zapomniana i odstawiona w kąt. O czym takim mowa? Otóż, o tworzeniu swojej podłogi drewnianej na życzenie! Jest to świetny wybór dla świadomych klientów, którzy mają już doświadczenie z podłoga drewnianą, a także dla architektów, którzy nie mogą znaleźć dekoru odpowiadającego wymaganiom projektu. Ta dam! Oto jesteśmy z rozwiązaniem :) 

 
Jak to wszystko wygląda? Zatem zacznijmy od początku:
 
1. Po pierwsze na podstawie surowych plansz musimy wybrać rodzaj podłogi drewnianej: 
  • deska
  • jodła klasyczna
  • jodła francuska

 

2. Następnie wybieramy klasę drewna: 
  • NATUR deski o naturalnej barwie (dopuszczalne przebarwienia) i strukturze drewna, dowolnym układzie słoi, dopuszczalne sporadycznie występujące sęki szpilkowe oraz sęki zdrowe, zrośnięte do 15 mm, bez bielu.
  • MARKANT deski o zróżnicowanej barwie i strukturze drewna, dowolnym układzie słoi, dopuszczalne sęki do 30 mm, dopuszczalna biel wtórna oraz sęki spękane bez ubytków.
  • RUSTIK deski o bardzo zróżnicowanej barwie i strukturze drewna, dowolnym układzie słoi, dopuszczalne sęki spękane z ubytkami do
    65 mm, dopuszczalny biel jak również zamknięty lub śladowo zanikający rdzeń

 

3. Teraz musimy zdecydować czy decydujemy się na lakier czy olej.

4. Na podstawie wzorników ręcznych wybieramy interesujące wybarwienie.

5. W oparciu o wybraną klasę drewna jak i chemię nawierzchniową przygotowujemy próbkę wybarwienia. 

6. Po akceptacji próbki podpisujemy umowę montażu, wystawiamy fakturę zaliczkową i zamawiamy surową podłogę drewnianą, a także niezbędną chemię. 

7. Nasz wykonawca przyjeżdża do Państwa domu i wykonuje montaż podłogi a także wybarwia ją wg. ustaleń z próbki. 

8. Macie Państwo swój oryginalny dekor i podłogę jedyną w swoim rodzaju !!! :)

Nasi architekci nigdy nie zostają sami :)

Założyciele DESKOTEKI to handlowcy z branży podłóg z niezłym stażem. Dla nich to żaden problem, jeśli architekt/projektant potrzebuje wsparcia merytorycznego czy też technicznego podczas wizyty u inwestora. Pakujemy bagażnik wzorników i w drogę! Bardzo często na miejscu mamy okazję lepiej poznać potrzeby inwestora i zamysł projektanta. To pozwala jeszcze precyzyjniej doradzić w kwestii podłogi. Przy okazji można od razu sprawdzić podstawowe parametry podłoża i ocenić wstępnie zakres prac. 

© 2020 DESKOTEKA Studio Podłóg - Białystok | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności

15-701 Białystok
ul. Kolejowa 12B/1

biuro@deskoteka.pl

Kontakt

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 10:00 - 18:00

sobota  09:00 - 14:00